
41 977 ₴
Холодильний стіл для салатів GoodFood GF-PS903GT-HC призначений для зберігання інгредієнтів, необхідних для приготування піци. На гранітній поверхні готують тісто та викладають начинку
Особливості:
Комплектація
| Діапазон робочих температур, °C: | +2 - +8 |
| Кількість дверей: | 3 |
| Контролер: | електронний |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 402 |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | статичне з обдувом |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: |
240 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1390 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 1260 |
| Вага, кг: | 143 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1390 мм |
| Висота | 1260 мм |
| Вага | 143 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 402 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |