
30 401 ₴
Холодильний стіл для салатів GoodFood GF-PS900GT-H6C призначений для зберігання інгредієнтів, необхідних для приготування піци. На гранітній поверхні готують тісто та викладають начинку
Особливості:
Комплектація
Виробник холодильного столу із салат-баром компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель GF-PS900GT-H6C
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Кількість дверей: | 2 дверне |
| Контролер: | електронний |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: | нержавіюча сталь |
| Наявність борту: | немає |
| Об'єм, л: | 240 |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип: | саладетта |
| Хладагент: | R290 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 170 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 900 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 1075 |
| Вага, кг: | 102 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 170 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1075 мм |
| Вага | 102 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 240 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |