
30 791 ₴
Саладетта GoodFood GF-S900-H6C — професійний холодильний стіл-саладетта з надбудовою, що охолоджується, призначений для зберігання салатних інгредієнтів, готових продуктів і заготовок, а також для швидкісного обслуговування в кафе, ресторанах, піцеріях і закладах фаст-фуду. Це універсальне рішення, яке допомагає організувати робочий простір та прискорити процес приготування страв.
Сфери застосування:
Саладетта GoodFood GF-S900-H6C широко використовується в:
Конструкція та матеріали:
Саладетта GoodFood GF-S900-H6C виконана в міцному професійному виконанні:
Управління та експлуатація:
Комплектація саладетти GoodFood GF-S900-H6C:
Гастроємності у комплект постачання не входять.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Кількість дверей: | 2 дверки |
| Кількість полиць: | 2 |
| Контролер: | електронний |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 230 |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Тип: | саладетта |
| Холодагент: | R600a |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.17 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китвй |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 900 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 876 |
| Вага, кг: | 69 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.17 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 890 мм |
| Вага | 69 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 240 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |