






60 803 ₴
Низькотемпературний стіл GF-GN3100BT-HC призначений для зберігання продуктів та використання як робоча поверхня
особливості:
Комплектація:
Виробник морозильного столу GoodFood надає гарантію 12 міс. модель GF-GN3100BT-HC
| Діапазон робочих температур, °C: | -2 - +8 |
| Кількість дверей: | 3 |
| Контролер: | електронний |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 417 |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 560 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1795 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 860 |
| Вага, кг: | 125 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1795 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 107 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 339 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |