






50 669 ₴
Низькотемпературний стіл GF-GN2100BT-HC призначений для зберігання продуктів та використання як робоча поверхня
Особливості:
Комплектація
Виробник морозильного столу компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель GF-GN2100BT-HC
| Діапазон робочих температур, °C: | --18 - -22 |
| Кількість дверей: | 2 дверне |
| Матеріал виготовлення: |
нержавіюча сталь |
| Наявність борту: | немає |
| Об'єм, л: | 520 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 215 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1390 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 910 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 520 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1360 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 93 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 282 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |