
70 157 ₴
Стіл холодильний GoodFood GF-UGN1640TN-HC UNDERCOUNTER — професійне холодильне обладнання формату undercounter, призначене для зберігання охолоджених продуктів безпосередньо під робочою поверхнею. Модель створена для закладів громадського харчування та торгівлі.
Серія UNDERCOUNTER — з низькою висотою столу, дає змогу встановлювати на холодильник додаткове обладнання для оптимізації робочого представництва на кухні.
Де використовується холодильний стіл:
Стіл холодильний GoodFood GF-UGN1640TN-HC UNDERCOUNTER застосовується:
Конструкція та матеріали:
Холодильний стіл виготовлений у санітарному промисловому виконанні:
Холодильна система:
GoodFood GF-UGN1640TN-HC обладнаний системою динамічного охолодження, яка забезпечує:
Сучасний компресор і екологічний холодоагент гарантують енергоефективну та тиху роботу.
Керування й експлуатація:
Обладнання розраховане на щоденну експлуатацію в умовах HoReCa.
Комплектація холодильного столу GoodFood GF-UGN1640TN-HC:
| Діапазон робочих температур, °C: | +2 - +8 |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість ящиків: | 4 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 260 |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 260 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 1600 |
| Ширина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 650 |
| Вага, кг: | 110 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 260 Вт |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1314 мм |
| Вага | 110 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 260 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 4 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |