



52 618 ₴
Стіл холодильний GoodFood GF-GN3100TNS-HC — професійне холодильне обладнання формату холодильна шафа + робоча поверхня, призначена для охолодженого зберігання продуктів і одночасної підготовки інгредієнтів. Модель розрахована на інтенсивну експлуатацію в сегменті HoReCa та харчового виробництва.
Сфери застосування:
Стіл холодильний GoodFood GF-GN3100TNS-HC ідеально підходить для:
Формат «2 в 1» дає змогу раціонально використовувати простір кухні та підвищує швидкість роботи персоналу.
Конструкція та матеріали:
Холодильний стіл виготовлений у міцному та гігієнічному виконанні:
Неіржавка сталь стійка до корозії, механічних пошкоджень і впливу вологи, легко очищається й повністю відповідає санітарним вимогам професійної кухні.
Холодильна система:
GoodFood GF-GN3100TNS-HC обладнаний системою динамічного охолодження, що забезпечує:
Використовується енергоефективний компресор і екологічний холодоагент, що знижує енергоспоживання й експлуатаційні витрати.
Керування і зручність експлуатації:
Обладнання надійно працює в умовах постійної інтенсивної експлуатації.
Комплектація холодильного столу GoodFood GF-GN3100TNS-HC:
| Основні характеристики | |
| Об'єм: |
428 |
| Потужність, Вт: |
250 |
| Кількість полиць: |
3 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1795 |
| Висота, мм: | 700 |
| Вага, кг: | 850 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1795 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 86 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 428 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |