



77 952 ₴
Шафа морозильна GoodFood GF-SNACK800TNS-HC — професійне холодильне обладнання формату SNACK збільшеного обсягу, призначене для тривалого зберігання продуктів. Модель ідеально підходить для барів, кафе, кав'ярень, пекарень і торгових точок із високою прохідністю.
Конструкція та матеріали:
Морозильна шафа GoodFood GF-SNACK800BTS-HC виготовлена з урахуванням вимог професійної кухні:
Неіржавка сталь стійка до корозії, механічних пошкоджень і частих санітарних обробок.
Система заморожування та температурний режим:
Професійна система динамічного охолодження забезпечує:
Шафа підходить для зберігання замороженого м'яса, риби, напівфабрикатів, тіста, овочів та інших продуктів глибокого заморожування.
Функціональні особливості:
Комплектація холодильної шафи GoodFood GF-SNACK800BTS-HC:
| Основні характеристики | |
| Об'єм: |
990 |
| Потужність, кВт: |
0.55 |
| Кількість полиць: |
6 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1340 |
| Висота, мм: | 710 |
| Вага, кг: | 2010 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1340 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 110 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 990 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |