




80 407 ₴
Морозильна шафа GoodFood GF-GN1410BT-HC призначена для зберігання продуктів на підприємствах громадського харчування та торгівлі.
Особливості:
Комплектація
Виробник морозильної шафи компанія GoodFood надає 12 міс. гарантії на модель GF-GN1410BT-HC
| Основні характеристики | |
| Об'єм: |
1300 |
| Потужність, кВт: |
0.765 |
| Кількість полиць: |
6 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1480 |
| Висота, мм: | 830 |
| Вага, кг: | 2010 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.765 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1480 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 193 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1300 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |