
14 616 ₴
Кондитерська холодильна вітрина GoodFood RT58L біла призначена для демонстрації, охолодження та короткочасного зберігання продуктів і напоїв.
Особливості:
Виробник настільної холодильної шафи компанія GoodFood надає 12 міс. гарантії на модель RT68L біла
| Діапазон робочих температур, °C: | 0...+12 |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Матеріал виготовлення: | пластик |
| Об'єм, л: | 68 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,18 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 428 |
| Глібіна, мм: | 386 |
| Висота, мм: | 885 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 180 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 428 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Висота | 885 мм |
| Вага | 32 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 68 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |