



76 656 ₴
Підлогова кондитерська холодильна вітрина GoodFood FW370R нержавіюча сталь чудово підходить для демонстрації випічки, тортів, тістечок. Панорамний огляд представляють товар із найкращого боку.
Модель FW370R з LED-підсвіткою, примусовим охолодженням та електронним термостатом.
Особливості:
Комплектація холодильної вітрини GoodFood FW370R неіржавка сталь:
Виробник кондитерської холодильної вітрини компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель FW370R неіржавка сталь
| Діапазон робочих температур, °C: | 0°…+12° |
| Кількість полиць: | 2 |
| Матеріал полиць: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 370 |
| Обертання полиць: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,48 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1240 |
| Глібіна, мм: | 688 |
| Висота, мм: | 1205 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 195 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 424 мм |
| Висота | 989 мм |
| Вага | 33 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 78 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |