





34 960 ₴
Середньотемпературна холодильна вітрина GoodFood RTW195L5 призначена для демонстрації та короткочасного зберігання продуктів у магазинах, кафе, ресторанах.
Особливості:
Комплектація:
Виробник настільної кондитерської холодильної вітрини компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель RTW195L5 біла
| Діапазон робочих температур, °C: | 0°…+12° |
| Кількість полиць: | 3 |
| Матеріал полиць: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 215 |
| Обертання полиць: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,24 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 945 |
| Глібіна, мм: | 630 |
| Висота, мм: | 920 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 240 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 568 мм |
| Висота | 886 мм |
| Вага | 80 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 215 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |