
66 862 ₴
Шафа для вина GoodFood RT400L2 призначена для охолодження та тривалого зберігання бутильованого та розливного вина.
особливості:
| Діапазон робочих температур, °C: | +5 – +18 |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 9 |
| Матеріал виготовлення: | сталь |
| Об'єм, л: | 400 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глібіна, мм: | 572 |
| Висота, мм: | 860 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 572 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 181 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 400 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 9 шт. |