
36 053 ₴
Холодильна шафа Барна зі скляними дверима GoodFood GF-SGD315-H6C використовується для зберігання напоїв на підприємствах громадського харчування та торгівлі. Барна холодильна шафа зі скляними двостулковими дверима забезпечує зручний доступ до напоїв, заощаджуючи простір, і стильно демонструє вміст завдяки прозорим фасадам.
Особливості:
| Діапазон робочих температур, °C: | +2 - +8 |
| Кількість дверей: | 3 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Матеріал виготовлення: | пофарбована сталь |
| Об'єм, л: | 314 |
| Тип охолодження: | статичний |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,254 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1350 |
| Глібіна, мм: | 530 |
| Висота, мм: | 905 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.254 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 905 мм |
| Вага | 88 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 314 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |