


9 159 ₴
Шафа холодильна для напоїв GoodFood BC75 підлогова з полицями та подвійним склом використовується для зберігання та охолодження напоїв. Корпус виготовлений зі сталі пофарбованої у чорний колір. Цифрова панель керування.
Особливості:
| Діапазон робочих температур, °C: | +3 - +16 |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 5 |
| Матеріал виготовлення: | пофарбована сталь |
| Об'єм, л: | 68 |
| Тип охолодження: | статичний |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,067 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 430 |
| Глибина, мм: | 460 |
| Висота, мм: | 740 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.067 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 22 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 68 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 5 шт. |