



4 482 ₴
Блендер зі звукоізоляційним коктейлем GoodFood PROFI BL2000 SOFT слугує для приготування молочних і фруктових коктейлів, збивання соусів, мусів, фруктових, для перемішування й подрібнення фруктів і овочів у кафе, ресторанах і в домашніх умовах.
Особливості:
Мотор: мідь.
Захист від перепаду напруги.
Матеріал склянки: полікарбонат.
Матеріал колби: полікарбонат.
Матеріал: пластик золотого кольору.
Запрограмовані режими роботи:
Режим 1: за рівномірної швидкості 5000 об./хв упродовж 18 секунд.
Режим 2: з 0 секунд до 2 секунди швидкість 11000 об/хв; далі в інтервалі 2-5 секунд швидкість 5000 об./хв; потім 5-8 сек. — швидкість 13000 об/хв; 8-11 сек. – 15000 об/хв; 11-14 сек. – 17000 об/хв.
Режим 3: 0-2 сек. – 5000 об./хв; 2-4 сек. – 9000 об/хв; 4-6 сек. – 15000 об/хв; 6-14 сек. – 17000 об/хв.
Режим 4: 0-8 сек. – 5000 об./хв; 8-11 сек. – 11000 об/хв; 11-25 сек. – 17000 об/хв.
Режим 5: 0-9 сек. – 5000 об./хв; 9-11 сек. – 13000 об/хв; 11-14 сек. – 15000 об/хв; 14–40 сек — 1700 об/хв.
Комплектація
кожух для захисту від шуму;
ключ для зміни ножів;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Рекомендації з експлуатації:
1. Не допускається увімкнення обладнаннях (тобто з порожнім стаканом).
2. Перед подрібненням треба порізати продукти на невеликі кубики та тільки потім класти в чашу.
3. Обов'язково видаляйте кісточки з фруктів і ягід (вишні, абрикоси) — це вбереже ножі блендера від пошкоджень.
4. Строго заборонено завантажувати чашу блендера на самий верх, намагаючись водночас ще й ущільнити вміст.
5. Завантажувати продукти треба порційно та не щільно.
6. Необхідно стежити за тим, щоб залишалося місце для обертання ножів.
7. Також не треба поміщати малу кількість продуктів, обсяг яких навіть не досягає мінімальної позначки, зазначеної на ємності. Це може призвести до виходу апарата з ладу.
8. Обов'язково додавати трохи рідини (воду, сік, молоко), щоб забезпечити обертання ножів.
| Імпульсний режим: | немає |
| Матеріал виготовлення: | пластик |
| Об'єм склянки, л: | 1 |
| Тип керування: | механічний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 285 |
| Глибина, мм: | 275 |
| Висота, мм: | 500 |
| Вага, кг: | 6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Імпульсний режим | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 1 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Вага | 6 кг |