



7 016 ₴
Проточний кип'ятільник GoodFood WB10HOT-N використовується на підприємствах громадського харчування, у кафе, ресторанах, точках фаст фуду для нагрівання великої кількості води.
Особливості:
Комплектація
Виробник проточного електрокип'ятильника компанія GoodFood надає гарантію 12 міс. на модель WB10HOT-N
| Діапазон робочих температур, °C: | +30...+100 |
| Кількість розливних кранів: | 1 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Наявність терморегулятора: | є |
| Об'єм, л: | 20 |
| Тип апарата: | кип'ятильник |
| Тип завантаження: | наливний |
| Тип ТЕНа: | закритий |
| Тип керування: | електромеханічне |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 226 |
| Глибина, мм: | 650 |
| Висота, мм: | 358 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Тип обладнання | Проточний |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 226 мм |
| Висота | 358 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Вага | 9 кг |