
28 276,80 ₴
Процес випікання та запікання з конвекційною піччю HURAKAN HKN-XFT233M тепер стане простішим та швидшим. Це надійне і функціональне рішенням для професійних кухонь, кафе та ресторанів. Піч забезпечує ідеальне рівномірне приготування різноманітних страв, від свіжої випічки до соковитого м'яса, гарантуючи стабільно високу якість результату.
| Діапазон робочих температур, °C: | +60…+300 |
| Тип пароутворення: | інжекторне |
| Відстань між рівнями, мм: | 75 |
| Реверс: | є |
| Розмір дек, мм: | 435x305 |
| Тип підключення: | ручний |
| Тип управління: | сенсорне |
| Підсвітка: | є |
| Функція парозволоження: | є |
| Режими приготування: | 256 |
| Підключення до водопроводу: | є |
| Порт USB: | є |
| Комплектація: | 4 пластикових тримача, набір для підключення до водопровідної мережі, листи не входять до комплектацію |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3.7 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 650 |
| Висота, мм: | 570 |
| Вага, кг: | 35 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.7 кВт |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 595 мм |
| Загальна ширина | 650 мм |
| Загальна висота | 580 мм |
| Вага | 35 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |