
20 691,60 ₴
ПІЧ КОНВЕКЦІЙНА HURAKAN HKN-XFT133M, 220В — це надійний інструмент для швидкого та рівномірного випікання, запікання й розігріву. Якщо вам потрібна печь конвекционная Hurakan HKN-XFT133M для компактної кухні з живленням від звичайної розетки, ця модель створена саме для вас: конвекционная печь 220 В із оптимальною потужністю, конвекционная печь 2,6 кВт із діапазоном конвекционная печь 60-300°C та функцією конвекционная печь паровое увлажнение забезпечує ідеальну скоринку та соковитість.
| Діапазон робочих температур, °C: | +60…+300 |
| Тип пароутворення: | інжекторне |
| Відстань між рівнями, мм: | 75 |
| Реверс: | є |
| Розмір дек, мм: | 435x305 |
| Тип підключення: | ручний |
| Тип управління: | сенсорне |
| Підсвітка: | є |
| Функція парозволоження: | є |
| Режими приготування: | 256 |
| Підключення до водопроводу: | є |
| Порт USB: | є |
| Комплектація: | 4 пластикових тримача, набір для підключення до водопровідної мережі, листи не входять до комплектацію |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 595 |
| Висота, мм: | 580 |
| Вага, кг: | 32.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.6 кВт |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 595 мм |
| Загальна ширина | 595 мм |
| Загальна висота | 580 мм |
| Вага | 32.5 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Комплектація відсутня |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |