





168 112,80 ₴
Пила для м'яса - це машина з електричним приводом, яка призначена для розпилювання кісток і заморожених м'ясних брикетів на шматочки заданої товщини і чудово працює не тільки з м'ясом, але і з рибою та птицею. Гастрономічні пилки широко використовуються на м'ясокомбінатах, м'ясних магазинах, супермаркетах, м'ясних та ковбасних цехах, цехах при магазинах кулінарії та великих підприємствах громадського харчування. Для роботи з пилкою не потрібні особливі навички, але обов'язково необхідно ознайомитися з технікою безпеки, оскільки цей вид обладнання відноситься до категорії травмонебезпечних. Особливості пили для м'яса SIRMAN SO 2020 INOX: Конструкція із нержавіючої сталі AISI 304. - ящик для збору відходів з проміжним блокуванням (але не на базовій моделі). - стулка, що легко знімається, для акуратного очищення. - калібрований шків з блискучого алюмінію. - герметичні підшипники на зубчастій передачі. - запобігання двигуну з ущільнювальним сальником. - швидке розблокування верхнього шківа для очищення та заміни леза (але не на базовій моделі). - верхній шків, що знімається, для акуратного очищення. - скребки, що легко знімаються і замінюються. - потужні двигуни з 6 та 8 полюсами, що розвисають велику силу з невеликим споживанням. - монофазний двигун із термічним захистом на всій серії. - миється струменем води. - версія, що відповідає вимогам ЄС
Довжина стрічки: 2020 мм.
Швидкість: 15,4 м/с. (1400 об/хв.).
Діаметр шківа: Ø 250 мм.
Ширина ріжучого полотна: 16 мм.
Товщина розрізу: 4-200 мм.
Робоча поверхня: 475х490 мм.
Ця пила ідеально підходить для нарізання свіжого та замороженого м’яса, кісток, риби та птиці.
Відсік для відходів із зовнішнім доступом.
Калібровані шківи з полірованого алюмінію.
Герметичні підшипники на верхньому шківі.
Потужні асинхронні вентильовані двигуни, захищені ущільнювальними манжетами.
Можливість мити водяним струменем (без високого тиску).
Панель керування з нержавіючої сталі IP67.
Кнопка екстреної зупинки.
| Матеріал виробу: | метал з анодованою обробкою |
| Матеріал робочої поверхні: | нержавіюча сталь AISI 304 |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 430x475 |
| Товщина розпилу, мм: | 360 |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 560 |
| Глибина, мм: | 568 |
| Висота, мм: | 1030 |
| Вага, кг: | 61 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Потужність | 2 кВт |
| Напруга живлення | 380 В |
| Маса | 61 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 568 мм |
| Висота | 1030 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма пили | Стрічкова |
| Тип обладнання за мобільністю | Пересувний |