
Відправка з 16 травня 202677 400 ₴
М'ясорозпушувач або тендерайзер Sirman Drake створений для розпушування м'яса шляхом його проколювання на м'ясопереробних виробництвах та підприємствах громадського харчування. При проходженні через пристрій леза протикають м'ясо перерізаючи м'язові волокна, так відбувається розм'якшення стейка: чим коротше волокно, тим м'якше стає м'ясо і легше жується. Також скорочується час приготування м'яса. З тендерайзером приготувати ніжні стейки, що тануть у роті, легко та просто. Завдяки конструкції гребінок та ефективності лез, м'ясо проходить через леза швидко. Ріжучий інструмент легко знімається, його можна мити в посудомийній машині. Особливості розпушувача для м'яса SIRMAN DRAKE: Машина для тендеризації біфштексів та нарізки смужками м'яса та риби. Виготовлена із нержавіючої сталі AISI 304. Широкий отвір для завантаження продуктів. Кришка легко знімається для чищення. Простота зняття та заміни блоку ножів. Ножеві ролики легко знімаються для більш ретельного чищення. Подвійний редуктор з ременем та коробкою шестерень у масляній ванні.
Автоматичний тендерайзер для розм’якшення стейків та риби.
Розмір завантажувального вікна: 30х250 мм.
Знімні ножові барабани дозволяють проводити дезінфекцію робочих елементів.
Леза докуповуються окремо:
96 лез для розрихлювання;
48 лез для нарізання (10 мм);
32 леза для нарізання (15 мм).
| Матеріал корпусу: | нержавіюча сталь AISI 304 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 345 |
| Висота, мм: | 509 |
| Вага, кг: | 35 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Висота | 509 мм |