
Відправка з 16 травня 2026435 039,60 ₴
- конструкція з нержавіючої сталі AISI 304, миється струменем води.
- 2 автономних двигуна IP x5 для м'ясорубки і штовхача
- герметичні кутові редуктори в масляній ванні
- запобіжний мікровимикач на кришці ванни
- автоматичне відкривання кришки, кероване повітряними поршнями
- органи управління з нержавіючої сталі IP 67 із зворотним ходом на TC
Блок подрібнення:
- повністю з нержавіючої сталі AISI 304
- відмінні робочі характеристики
- стрижень переміщення з нержавіючої сталі
- стрижень гвинта із загартованої сталі
- швидкий демонтаж горловини і лопаті без використання інструментів
Стандартна комплектація:
- самостійно заточувальний ніж і грати діам. 6 з нержавіючої сталі
- самонесуча конструкція з коліщатками з нержавіючої сталі з гальмом
- інструмент для витягання гвинта і решіток
Опції:
- пристрій для захисту від бризок з нержавіючої сталі
- система захисту горловини з блокуванням для решіток з отворами> 8 мм
- горловина для часткової або повної системи «Унгер» з нержавіючої сталі
Органи управління FULL CONTROL:
- функціонування з таймером
- зворотний хід з таймером лопаті змішувача
Можливість підключення додаткового оснащення:
- педаль
- напівавтоматичний пристрій для виробництва гамбургерів Format S
- автоматичний пристрій для виробництва гамбургерів Format A
| Продуктивність, кг/год: | 600-850 |
| Система ножів: | total unger |
| Тип корпусу: | вентильований |
| Діаметр сталевих решіток | Ø4.5 мм |
| Охолодження | горловини і система з термоелектричним модулем |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 658 |
| Глибина, мм: | 752 |
| Висота, мм: | 1243 |
| Вага, кг: | 140 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Вага | 140 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 658 мм |
| Висота | 752 мм |
| Глибина | 1243 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Алюміній |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |