
Відправка з 16 травня 20261 398 411,60 ₴
Двигун:
Асинхронний двигун високої потужності, що призначений для щоденної інтенсивної експлуатації Імпульсний режим для збільшення точності нарізки продуктів Моторний блок з нержавіючої сталі.
Управління:
Панель керування IP 65 з цифровим таймером на 0 - 15 хвилин, який автоматично повертається на вибрану програму після зупинки пристрою. Можливість керування в імпульсному режимі роботи для 100% точності нарізки продуктів. Кнопки виготовлені з нержавіючої сталі та розташовані на одному рівні з корпусом обладнання для легкого очищення.
Кришка:
Герметично закривається одним рухом. Виготовлена із прозорого полікарбонату, що дозволяє спостерігати за процесом приготування. Вбудований скребок для швидкого видалення забруднень із кришки. Отвір у центрі кришки дає можливість додавати нові інгредієнти безпосередньо під час роботи пристрою, не побоюючись розбризкування. Нахил кришки унеможливлює витікання рідини на блок двигуна Кришка і прокладка розбираються одним рухом для швидкого очищення.
Чаша:
Ніж низької посадки з 3 лезами з регульованою висотою розташовується на дні чаші, гарантуючи якісне та однорідне подрібнення навіть за малого обсягу продуктів (входить до комплекту поставки). Зручно нахиляється для легкого розвантаження готового продукту. Знімна конструкція забезпечує швидке очищення чаші від забруднень. Вбудований важіль для блокування положення чаші.
Корпус:
Виготовлений із нержавіючої сталі. Оснащений 3 широкими ніжками для стійкого стану та повної безпеки пристрою. 3 знімних коліщатка для легкого переміщення обладнання при необхідності (входять в комплект поставки)
Продуктивність за одну операцію:
Подрібнення: 44 кг.
Перемішування до 40 кг.
Дроблення до 28 кг.
Приготування емульсій: до 33 кг
Замішування тіста: до 18 кг.
Комплектація:
гладкий ніж із трьома лезами;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
| Об'єм чаші, л: | 60 |
| Система ножів: | unger |
| Швидкість обертання,об/хв: | 1500/3000 |
| Час роботи на одну операцію, хв: | 1 – 4 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 11 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 810 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 1400 |
| Вага, кг: | 201 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 11 Вт |
| Вага | 201 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 810 мм |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 1400 мм |