
224 511,60 ₴
Фаршемішалка Sirman IP 50 XP BА використовується для перемішування різних видів фаршу до однорідної консистенції.
Особливості:
Міцна конструкція зі сталі AISI 304 великої товщини.
Перекидається ванна з системою автоматичного блокування та блокуванням безпеки.
Поворотні коліщата з нержавіючої сталі з гальмом.
Класична система з 2 розташованими поруч валами.
Лопаті з нержавіючої сталі AISI 304 легко знімаються без інструментів.
Картер з повним захистом з боку редукторів / органів управління.
Редуктор в масляній ванні з шліфованими і загартованими зубчастими колесами.
Подвійна система захисту від рідин: на ванні і на редукторі.
Реверс.
Кришка з нержавіючої сталі з мікровимикачем безпеки.
Мінімальне завантаження 40% місткості ванни.
Ідеальна також для твердого тесту і салатів.
Опції:
Воронка для зручного додавання продуктів в процесі роботи.
Виробник Фаршмішалки компанія Sirman надає гарантію 12 міс. на модель IP 50 XP BA
| Місткість, кг: | 50 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм ванни, л: | 88 |
| Розміри ванни, мм: | 420x500 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 810 |
| Глибина, мм: | 630 |
| Висота, мм: | 1717 |
| Вага, кг: | 90 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Об'єм робочої камери | 88 л |
| Напруга | 220 В |
| Маса | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 1717 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1.5 |