
Відправка з 11 травня 2026256 968 ₴
М'ясорубка SIRMAN TC 42 MONTANA HP7 + TOTAL UNGER використовується на професійній кухні для подрібнення свіжого м'яса (курки, свинини і яловичини без жил) і риби до стану фаршу. М'ясорубки SIRMAN - це найкраще рішення кафе, барів і ресторанів. Даная модель м'ясорубки відрізняється міцністю матеріалів, хорошим і зручним дизайном і корпусом з матеріалу - який не піддається корозії і не надає токсичного впливу на продукти харчування.
• Набір ножів і решіток unger
• Інструкція;
• Упаковка;
• Гарантія 12 місяців.
| Продуктивність, кг/год: | 1200-1300 |
| Система ножів: | total unger |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5.145 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь AISI 304 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 564 |
| Глибина, мм: | 1065 |
| Висота, мм: | 1170 |
| Вага, кг: | 112 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.145 Вт |
| Вага | 112 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 568 мм |
| Висота | 1065 мм |
| Глибина | 1170 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |