
82 381 ₴
Фаршемішалка Hurakan HKN-MM60P служить для замісу фаршу з м'яса, риби або тіста з маленькою вологістю (тісто для хінкалі або проскурки). Фаршмішалка використовується на харчових виробництвах, у кулінарних цехах.
Модель HKN-MM60P з великим об'ємом діжі 60 л. та завантаженням фаршу 45 кг. За допомогою коліс фаршмес можна легко та швидко переміщати.
Особливості:
Діжа повертається на 90 градусів для розвантаження.
Аварійний вимикач – для швидкого відключення.
Вал із двома лопатями.
Реверс.
Матеріали:
Корпус: нержавіюча сталь.
Лопаті та діжа: нержавіюча сталь.
Комплектація фаршмішалки Hurakan HKN-MM60P:
| Місткість, кг: | 45 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм ванни, л: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 380 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 890 |
| Висота, мм: | 1015 |
| Вага, кг: | 158.8 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Об'єм робочої камери | 60 л |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Маса | 45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Висота | 1015 мм |