
59 149 ₴
Пароконвектомат Ever Oven EH-A61-04H – це надійний та зручний прилад для приготування страв та випічки в умовах закладів громадського харчування. Його універсальні напрямні дозволяють використовувати як гастроємності GN1/1, так і стандартні деки 600×400 мм. Електромеханічна панель управління забезпечує простоту налаштування температури, часу та рівня парозволоження, що дає можливість зручно контролювати процес приготування вручну.
Двері апарата з ергономічною ручкою оснащені подвійним склопакетом, внутрішнє скло низькоемісійне, що підвищує його енергоефективність. Завдяки прозорому склу ви зможете спостерігати за процесом приготування і за необхідності коригувати налаштування під час роботи.
Пароконвектомат Ever Oven EH-A61-04H має два вентилятори з функцією автореверсу. Робоча камера виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304, що гарантує безпеку при контакті з продуктами та забезпечує тривалий термін служби апарата завдяки механічній, хімічній та корозійній стійкості. Для легкого догляду за робочою камерою конструкція передбачає заокруглені кути та знімні напрямні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.5 кВт |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 945 мм |
| Загальна ширина | 845 мм |
| Загальна висота | 760 мм |
| Вага | 75 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |