
78 865 ₴
Дводверна холодильна шафа THL1410TN має значний об’єм – 1340 л, що дозволить зберігати в ній продукти (овочі, фрукти, сири, ковбаси) та напівфабрикати у великій кількості. Це напрочуд актуально для закладів харчування (ресторанів, їдалень та ін.) Зовнішня та внутрішня поверхня з нержавіючої сталі AISI 304 забезпечує захист від корозії та безпеку при контакті з харчовими продуктами. Температура регулюється від +2°C до +8°C за допомогою електронної панелі управління.
Високоякісний компресор та динамічне охолодження гарантують швидке досягнення заданого температурного показника та підтримання його рівномірним по всьому охолоджуваному об’єму. Дві глухі двері створюють відмінну термоізоляцію. Всередині розташовані 6 решітчастих полиць розміром GN 2/1 (650×530 мм). Завдяки тому що промислова холодильна шафа гастронормована, для зберігання можна користуватися гастроємностями GN 2/1 або GN 1/1 (2 шт. на рівень).
Обладнання використовує екологічно безпечний холодоагент R290. Функція автоматичного розморожування полегшує обслуговування холодильника. Регулювання ніжок по висоті дає змогу компенсувати нерівності підлоги під час встановлення шафи. Перемикання увімкнення/вимкнення на передній панелі дозволяє за потреби запускати і вимикати прилад без від’єднання від джерела живлення.
| Авторозморожування: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | -2°...+8° |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кількість полиць: | 6 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 1340 |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.45 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1480 |
| Глибина, мм: | 830 |
| Висота, мм: | 2010 |
| Вага, кг: | 155 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.45 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1480 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 155 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1340 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |