
48 195 ₴
Морозильна шафа THL650BT призначена для зберігання продуктів та напівфабрикатів у замороженому стані. Модель розроблена для використання на підприємствах громадського харчування та торгівлі. Як зовнішня, так і внутрішня поверхня виконана з нержавіючої сталі AISI 304, що гарантує стійкість до корозії та сприяє подовженню терміну служби обладнання. Промисловий морозильник працює на екологічно безпечному фреоні R290.
Морозильна шафа з одними дверима вужча та вимагає менше місця для встановлення, одночасно вона має достатній об’єм (610 л), щоб заклад міг зберігати запас заморожених продуктів. Прилад оснащений високоякісним холодильним агрегатом та термостатом з цифровим дисплеєм. Рівень температури в камері можна точно відрегулювати до -18°C, при цьому температура зовнішнього середовища може бути до +43°C. Завдяки динамічному охолодженню показник по всьому об’єму буде рівномірно низьким для глибокого заморожування.
Морозильна шафа гастронормована та комплектується трьома решітчастими полицями GN 2/1, також продукти можна зберігати у гастроємностях відповідного розміру, або в стандартних лотках GN 1/1 (по 2 шт. на рівні), харчових контейнерах тощо. Для контролю доступу морозильник замикається на ключ. Регулювання ніжок по висоті дає змогу встановити обладнання навіть на нерівній підлозі.
| Авторозморожування: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°...+8° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 610 |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.59 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 740 |
| Глибина, мм: | 830 |
| Висота, мм: | 2010 |
| Вага, кг: | 108 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.59 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 108 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 610 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |