
45 128 ₴
Холодильна шафа THL580TN виконана зовні та всередині з нержавіючої сталі AISI 304, що надає обладнанню корозостійкості та міцності. Нержавіючий метал безпечний для контакту з харчовими продуктами. Така холодильна шафа за обсягом оптимальна для зберігання та охолодження продуктів харчування на кухнях кафе та невеликих ресторанів. Діапазон температур можна налаштувати від +2°C до +8°C. Управління температурою відбувається за допомогою цифрового термостата.
Динамічне охолодження гарантує швидке досягнення необхідного значення температури та підтримання його по всьому об’єму холодильника. Всередині камери встановлені 3 полиці-решітки. Для контролю доступу до холодильника на дверях передбачений замок.
Завдяки використанню екологічно чистого холодоагента R290 холодильна шафа має тривалий термін служби та економить електроенергію. Функція автоматичного розморожування спрощує обслуговування приладу, а заокруглені кути та краї полегшують очищення. Ніжки регулюються по висоті, що дозволяє компенсувати нерівності поверхні під час встановлення шафи. Кнопка увімкнення/вимкнення на передній панелі дозволяє запускати і вимикати прилад, не відключаючи його від джерела живлення.
| Авторозморожування: | є |
| Діапазон робочих температур, °C: | -2°...+8° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 524 |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.29 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 740 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 2010 |
| Вага, кг: | 95 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.29 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 95 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 524 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |