
131 443 ₴
Апарат шокового заморожування TSD200 допоможе швидко заморозити чи охолодити ягоди, фрукти, овочі, напівфабрикати та іншу продукцію. Значний обсяг (240 л) та 10 рівнів універсальних напрямних роблять модель придатною для заготівлі великих партій.
Наявність програм “м’якого” та “жорсткого” охолодження та заморожування уможливлює роботу з різноманітними видами продуктів.
Режим роботи та температура налаштовуються на електронній панель управління. Температуру продукту можна виміряти за допомогою термощупа, щоб упевнитися в досягненні очікуваного показника. Висока потужність обладнання та прискорена циркуляція повітря у камері за допомогою вентилятора дають змогу заморожувати навіть ще теплі свіжі страви.
Як внутрішня, так і зовнішня поверхні шокера виготовлені з нержавіючої сталі для довговічності, міцності, корозостійкості та легкого очищення.
| Кількість рівнів: | 10 |
| Розмір гастроємності, мм: | GN 11 або 600х400 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1,25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 820 |
| Глибина, мм: | 868 |
| Висота, мм: | 1460 |
| Вага брутто, кг: | 113 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Шафа шокової заморозки та/або охолодження |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.25 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 868 мм |
| Висота | 1460 мм |