
26 288 ₴
Барний холодильник BERG TSC3E90B підходить для охолодження та зберігання напоїв, а також їх демонстрації у закладах громадського харчування. Прозорі дверцята дозволяють відвідувачам та працівникам бачити весь асортимент напоїв, що зберігаються у холодильнику.
Електронний термостат дозволяє точно встановити температуру в холодильній камері. На полицях зручно розміщувати пляшки та банки з різноманітними напоями. Висота моделі (900 мм) уможливлює монтаж обладнання під барну стійку.
Завдяки барному холодильнику BERG TSC3E90B можна раціонально використати простір приміщення та завжди мати під рукою холодні інгредієнти для коктейлів. Естетики додає внутрішнє підсвічування камери, яке в поєднанні з сучасним дизайном барної холодильної шафи привертає увагу покупців до викладених товарів та допомагає збільшити продажі.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Кількість дверей: | 3 |
| Кількість полиць: | 6 |
| Потужність, кВ: | 0,11 |
| Об'єм, л: | 290 |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Підсвітка: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1340 |
| Глибина, мм: | 540 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 78 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Кількість камер | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Міні-бар | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 1360 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Вага | 78 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Так |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип обладнання | Холодильний мінібар |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Кількість полиць | 4 |
| Об'єм | 210 мл |