
21 907 ₴
Барний холодильник TSC2E90B призначений для охолодження та зберігання напоїв, а також їх демонстрації у закладах громадського харчування. Для того, щоб відвідувачам та працівникам були видимі асортимент і наповненість, барний холодильник має скляні двері.
Електронний термостат дозволяє точно встановити температурний режим у камері холодильника. На двох полицях зручно поміщаються пляшки та банки з різноманітними напоями. Висота моделі TSC2E90B (900 мм) відмінно підійде для монтажу обладнання під барну стійку.
Завдяки барному холодильнику TSC2E90B ви зможете раціонально використати простір закладу та завжди мати під рукою охолоджені інгредієнти для коктейлів. Додатковим приваблюючим фактором слугує внутрішнє підсвічування камери, яке в поєднанні з сучасним дизайном барної холодильної шафи стимулює інтерес покупців до напоїв та сприяє підвищенню продажів.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...+8° |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кількість полиць: | 4 |
| Потужність, кВ: | 0,075 |
| Об'єм, л: | 190 |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Підсвітка: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 900 |
| Глибина, мм: | 540 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 56 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Кількість камер | 2 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Міні-бар | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Вага | 56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Так |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип обладнання | Холодильний мінібар |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Кількість полиць | 4 |
| Об'єм | 210 мл |