
2 190 ₴
Завдяки своєму зовнішньому вигляду соковитискач притягує погляди клієнтів. Може використовуватися для вичавлювання соку безпосередньо у склянку. У роботі дуже простий, а видача соку практично не відрізняється від звичайної електричної соковижималки. Гумові ніжки надають пресу стійкості, що дозволяє зручно розташувати його на барній стійці.
Також прес легко миється, що робить його незамінним на барній стійці. Може використовуватися як для приготування соків, так і для вичавлювання соку в коктейлі.
| Матеріал виробу: | Чавун, Нержавіюча сталь |
| Об'єм склянки, л: | 1 |
| Призначення соковичавлювача: | для цитрусових і гранатів |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 180 |
| Глибина, мм: | 220 |
| Висота, мм: | 390 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Призначення | Професійне |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 180 мм |