
3 242 ₴
Електрокип’ятильник WB-30D з подвійними стінками швидко доведе рідину до кипіння та надовго збереже її тепло. Потужність 3 кВт та обсяг 24 л дозволять отримати за короткий час окріп для великої кількості порцій гарячих напоїв. За рівнем рідини можна стежити крізь прозору трубку-індикатор.
ТЕН кип’ятильника закритий, тобто не занурений у воду, що виключає появу накипу та забезпечує триваліший термін служби. Корпус зроблений з нержавіючої сталі, яка не піддається корозії та стійка до високих температур.
Простий механічний термостат забезпечує просте регулювання та автоматичне підтримання температури. Транспортувати навіть гарячий кип’ятильник буде простіше завдяки ручкам, що не нагріваються.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+100 | |
| Об'єм, л: | 24 | |
| Основні характеристики | ||
| Потужність, кВт: | 2 | |
| Напруга, В: | 220 | |
| Країна виробник: | Китай | |
| Габарити | ||
| Ширина, мм: | 405 | |
| Глибина, мм: | 405 | |
| Висота, мм: | 490 | |
| Вага, кг: | 6 | |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Berg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб відчинення дверей | Обертовий |
| Матеріал дверей | Стекло |
| Конфігурація скла | Гнуте |
| Кількість гастроємкостей | 2 шт. |
| Тип керування | Механічний |
| Розташування | Настільне |
| Тип обладнання | Теплова вітрина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Вага | 6 кг |
| Довжина: | 405 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |