
7 623 ₴
Міксер для молочних коктейлів Berg MS-2 двопостовий з двома видами чаш – з нержавіючої сталі та полікарбонату з дисками з хвилястими краями використовують в кафе, ресторанах та інших закладах громадського харчування для приготування коктейлів з молока, морозива, фруктів та ягід. 2 швидкості на вибір, швидка і повільна допоможуть змішати всі складові рівномірно. Мікроперемикач забезпечує увімкнення міксера лише з встановленою чашею. Корпус та одна з чаш зроблені з нержавіючої сталі, що не піддається корозії. Чаша легко знімається та проста в чищенні. Прозора полікарбонатна чаша стійка до падінь та ударів. Міцна основа забезпечує стабільне встановлення міксера. Гумові накладки на ніжках гасять вібрації під час роботи та запобігають ковзанню. Об'єм чаші: 2х0,85 л. В комплекті. Міксер для молочних коктейлів Berg MS-2 міксер, шт - 1; стакан з нержавіючої сталі - 2 шт.; полікарбонатний стакан - 2 шт.; гарантія - 12 міс.; упаковка, шт - 1.
| Кількість постів: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавійка |
| Матеріал склянки: | нержавійка |
| Об'єм склянки, л: | 0,85 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.56 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 345 |
| Глибина, мм: | 195 |
| Висота, мм: | 540 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 540 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 0.3 Вт |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Імпульсний режим | Да |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Режим Турбо | Да |