
4 162 ₴
Молочний міксер MS-1 комплектується двома чашами – з нержавіючої сталі та полікарбонату. Прозора полікарбонатна чаша полегшує спостереження за процесом збивання, а крім того стійка до падінь та ударів. Високошвидкісний двигун забезпечує рівномірне змішування інгредієнтів коктейлів.
Двошвидкісний молочний міксер MS-1 ідеальний для кафе чи бару. Корпус з нержавіючої сталі захищений від корозії та забезпечує можливість тривалої служби пристрою. Стійка основа дозволяє надійно встановити міксер на столі, запобігаючи перекиданню, а гумові накладки на ніжках гасять вібрації під час роботи та запобігають ковзанню.
Міксер для молочних коктейлів відрізняється від інших приладів подібного типу способом збивання. На обертовій осі розміщені дві дискові насадки з хвилястими краями. Ці краї утворюють вертикальні коливання, коли диск обертається. Складники змішуються завдяки хвилям, тому текстура напою виходить особливо ніжною та повітряною. Міксер MS-1 оснащений мікроперемикачем безпеки, який не дозволяє запустити прилад, коли чашу не встановлено.
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавійка |
| Матеріал склянки: | нержавійка |
| Об'єм склянки, л: | 0,85 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.28 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 170 |
| Глибина, мм: | 190 |
| Висота, мм: | 530 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 530 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 0.3 Вт |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Імпульсний режим | Да |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Режим Турбо | Да |