
51 920 ₴
Об'єм дежі 20 л
вихід тіста 17 кг
Продуктивність 56 кг/ год
Дежа фіксована. Дежа, спіраль, центральний стержень та захисна решітка - нержавіюча сталь, матеріал корпусу - фарбований метал
Діаметр дежі: 36см
Кількість швидкостей : 2
Потужність кВт: 1.1
Напруга , В: 380
Вага : 62 кг
Габартні розміри, мм: 385х670х725
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 56 кг/год |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Завантаження тесту | 17 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 725 мм |
| Вага | 62 кг |