
33 693 ₴
Об'єм дежі 7 л
вихід тіста 5 кг
Продуктивність 29 кг/ год
Дежа фіксована. Дежа, спіраль, центральний стержень та захисна решітка - нержавіюча сталь, матеріал корпусу - фарбований метал
Діаметр дежі: 24 см
Кількість швидкостей : 1
Потужність кВт: 0,37
Напруга , В: 220
Вага : 37,5 кг
Габартні розміри, мм: 280x590x580
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 7 л |
| Завантаження тесту | 5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 580 мм |
| Вага | 37.5 кг |