
37 023 ₴
Піч для піци однокамерна для приготування 4 піц діаметром 35см, натуральний камяний под, температурный режим 50-450 С, розмір камери 700х700х150 мм
Потужність : 5,75 кВт
Напруга : 380Вт
Вага: 70 кг
Габаритні розміри, мм: 1055х950х550
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.75 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1055 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Висота | 550 мм |
| Вага | 70 кг |