
30 670 ₴
Піч для піци двохкамерна для приготування 1 +1 піци діаметром 32см, натуральний камяний под, температурный режим 50-320 С
розмір камери 410х360х90 мм
Потужність : 3,2 кВт.
Напруга : 220В
Вага: 33 кг
Габаритні розміри, мм: 615х500х430
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 615 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 33 кг |