
166 494 ₴
Ever Oven EH-A61-10H – місткий та функціональний пароконвектомат, який бездоганно підійде для шкільної їдальні, харчоблоку та будь-якого завантаженого закладу харчування. Пароконвектомат має універсальні напрямні для гастроємностей GN1/1 та дек 600×400 мм і електромеханічну панель управління. Широкий діапазон налаштувань температури, часу та ступеню парозволоження допоможе виставити в камері оптимальні умови для приготування, а десять рівнів забезпечать великі обсяги страв для значної кількості відвідувачів.
Три реверсивні вентилятори з нержавіючої сталі рівномірно розподіляють гаряче повітря та вологу по камері для якісної обробки продуктів на кожному рівні. Внутрішня камера виконана з нержавіючої сталі AISI 304, безпечної для взаємодії з харчовими продуктами та стійкої до високих температур і корозії. Кути камери заокруглені, а напрямні знімаються для простішого миття.
Двері з ергономічною ручкою та подвійним склінням мають низькоемісійне внутрішнє скло, яке сприяє економії енергії та захищає зовнішні поверхні від перегрівання. Крізь прозорі дверцята можна стежити за ходом приготування, а електромеханічні регулятори дозволяють легко змінювати робочі налаштування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 7.9 кВт |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 815 мм |
| Загальна ширина | 885 мм |
| Загальна висота | 720 мм |
| Вага | 85 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |