
122 680 ₴
Пароконвектомат Ever Oven EH-T61-04H поєднує в собі зручність, компактність і розширений функціонал. Модель оснащена сенсорною панеллю управління, яка дозволяє записувати у пам’ять рецепти до 16 етапів. Ви маєте змогу налаштувати час приготування страв, температуру, рівень вологості і швидкість вентилятора, що дає повний контроль над процесом. Завдяки вбудованому термощупу можна контролювати внутрішню температуру продуктів, що гарантує ідеальні результати приготування.
Пароконвектомат обладнаний універсальними напрямними, які дозволяють готувати як страви в гастрономічних ємностях GN1/1, так і випічку на деках 600×400 мм. Ця особливість дасть змогу значно розширити асортимент страв у вашому меню.
Подвійне скління дверей із низькоемісійним внутрішнім склом сприяє високій енергоефективності, запобігаючи перегріву зовнішньої поверхні. Спостерігайте за процесом приготування через прозоре скло та коригуйте налаштування в реальному часі.
Модель оснащена двома двошвидкісними вентиляторами з нержавіючої сталі з функцією автореверсу, що забезпечують ефективну циркуляцію повітря та вологи у камері для рівномірного прогріву і приготування страв. Робоча камера виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304, що гарантує безпеку контакту з продуктами та високу стійкість до корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.5 кВт |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Деко | Зменшений |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 815 мм |
| Загальна ширина | 885 мм |
| Загальна висота | 500 мм |
| Вага | 70 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Комплектація | Деки |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |