
11 817 ₴
- Спеціальні ножі з харчової нержавіючої сталі ідеально нарізають картоплю 10х10 мм, довжиною до 100 мм.
- Цільнометалевий корпус виконаний з нержавіючої сталі.
- Надійне і довговічне кріплення до столу.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 130 |
| Висота, мм: | 150 |
| Вага, кг: | 7,35 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogazici Makina |
| Країна виробник | Туреччина |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заточувальний пристрій | Да |
| Тип обладнання | Автоматичний слайсер |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Габаритні розміри та параметри нарізання | |
| Довжина: | 400 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Вага | 7 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |