
11 713,20 ₴
Міксер ручний SIRMAN STORM VV призначені для подрібнення та перемішування продуктів до однорідної маси. Вони ідеально підходять для приготування кремів, соусів, фруктових та овочевих пюре, джемів, протертих супів та мусів. Міксери прості та зрозумілі у використанні, легко розбираються, що дозволяє підтримувати їх у чистоті.
| Довжина насадки, мм: | 160 |
| Швидкість, об/хв: | 2000...12500 |
| Комплектація: | вінчик |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 74 |
| Глибина, мм: | 145 |
| Висота, мм: | 290 |
| Вага, кг | 2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна швидкість обертання | 12500 об/хв |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.2 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 290 мм |