
117 235,20 ₴
Планетарний міксер PLUTONE 30 призначений для механізації процесу приготування різних кондитерських та кулінарних сумішей, таких як яєчні та вершкові креми, білкові маси, муси, рідке тісто, майонези та інше.
| Виконання: | знімна діжа, нерухома верхня частина |
| Об'єм діжі, л: | 30 |
| Швидкість, об/хв: | 93/167/285 |
| Комплектація: | вінчик (нержавіюча сталь), лопатка, крюк (алюміній) |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбований метал |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 650 |
| Глибина, мм: | 630 |
| Висота, мм: | 1230 |
| Вага, кг: | 180 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 1230 мм |
| Вага | 180 кг |