
80 599,20 ₴
Спіральні тістоміси ITPIZZA з фіксованою діжею призначені для замішування тіста з різною основою та консистенцією для випікання хлібобулочних або кондитерських виробів. Вони застосовуються в міні-пекарнях та пекарнях середньої потужності. Спеціальна форма спіралі дозволяє отримати чудово замішане тісто всього за кілька хвилин.
Виконання: незнімна дежа, нерухома верхня частина
Кількість швидкостей: 2
Об'єм діжи, л: 48
Одноразове завантаження тесту, кг: 24
Тип робочого органу: спіральний
Швидкість обертання діжі, об/хв: 11, 21
Швидкість обертання робочого органу, об/хв: 90/181
Гарантійний термін: 12 місяців
Основні характеристики
Потужність, кВт: 2.2
Напруга, В: 380
Матеріал виконання корпусу: Пофарбована сталь.
Таймер до 30 хв.
Мікровимикач на кришці діжі
Кнопка аварійної зупинки.
Країна виробник: Італія
Габарити
Ширина, мм: 480
Довжина, мм: 805
Висота, мм: 850
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 181 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 48 л |
| Завантаження тесту | 24 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 805 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 109 кг |