
51 135,60 ₴
Розкатка для піци ITPIZZA DSA 420 RP призначена для розкочування тіста для піци (коржиків, коржів, чебуреків, хачапурі). У процесі розкочування тісто не нагрівається і відповідно не втрачає своїх властивостей. Товщину та діаметр заготовки можна змінювати. Ідеальне рішення для ресторанів, їдалень, кафе, піцерій.
| Діаметр піци, мм: | 26...40 |
| Вага тіста, г | 220...900 |
| Довжина валків, мм | 420 |
| Кількість пар валків: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Призначення: | для піци |
| Тип розкатки: | електрична |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.25 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 585 |
| Глибина, мм: | 435 |
| Висота, мм: | 715 |
| Вага (брутто), кг | 45 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | ITPIZZA |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.25 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Висота | 715 мм |
| Вага | 45 кг |
| Параметри продуктивності | |
| Розвід валків | 40 мм |
| Довжина валків | 420 мм |
| Кількість валків | 2 пари |