

6 346,80 ₴
Використання пом'якшувача води на професійних кухнях харчових підприємств, закладів громадського харчування, пекарнях, фабриках необхідне для продовження терміну служби обладнання, що використовує у роботі жорстку водопровідну воду. Така вода сприяє утворенню вапняного нальоту на робочих елементах обладнання, що, безсумнівно, призведе до його швидкого виходу з ладу. Таким чином, пом'якшувач води потрібно встановлювати з посудомийною машиною, льодогенератором, тепловим обладнанням з функцією парового зволоження, кавомашиною та іншим обладнанням.
пом'якшувачі води
виробник Італіяпродуктивність 1000 л / год
| кількість солі для регенерації | 2 кг |
тиск min / max 1-8 bar
температура min / max 4-25 ° C
Вага (брутто), кг 14
Габарити (нетто), мм 255x190x600
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DVA Group |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип ум'якшувача води | Картриджний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Висота | 600 мм |