

31 424,40 ₴
Тістоміс Gastromix HS20A - ідеальне рішення для невеликих пекарень, піцерій, кухонь, лабораторій для замісу різних видів тіста з вологістю не менше 50%.
У процесі експлуатації необхідно перевіряти та регулювати натяг ременів приводу.
| Кількість швидкостей: | 2 |
| Об'єм діжі, л: | 20 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 10 |
| Тип робочого органу: | спіральний |
| Швидкість обертання діжі, об/хв: | 26 |
| Швидкість обертання робочого органу, об/хв: | 260 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | фарбована сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 380 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 785 |
| Вага, кг | 104 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 264 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Завантаження тесту | 10 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 785 мм |
| Вага | 104 кг |